Retix C Revive Tc3 Med. Peel

Retix C Revive Tc3 Med. Peel

REVIVE-TC3 to najnowszy zabieg biostymulujący, regenerujący, odżywczy i rozświetlający od Retix.C składający się z 2 etapów:
Med Peel – peeling chemiczny na bazie TCA, kwasu migdałowego i kojowego. Doskonale zagęszcza skórę, wpływa na jej strukturę, poprawia napięcie oraz zmniejsza widoczność porów. Dzięki zawartości kwasu kojowego niweluje powierzchowne przebarwienia.
Dwuetapowy zabieg biostymulujący, dający natychmiastowy efekt napięcia, wygładzenia oraz odświeżenia i rozświetlenia skóry. Unikalny protokół zabiegowy składa się z dwóch produktów, które uzupełniają swoje działanie:

Etap.1 REVIVE TC3 Med Peel
Wyrób medyczny klasy IIa, składa się z 12% kwasu TCA, kwasu kojowego oraz migdałowego. Lekki, powierzchowny peeling chemiczny, działający na warstwę rogową i ziarnistą naskórka, wspomaga odnowę komórkową, redukuje zmarszczki, zmiany potrądzikowe, blizny oraz przebarwienia na skórze.

Etap.2 REVIVE TC3 Powder Mask
Maska w postaci sproszkowanej 20% wit. C (sodium ascorbate), która aktywuje się w roztworze zawierającym kwas ferulowy i kwas hialuronowy. Natychmiastowo rozświetla, ujędrnia i napina skórę, tym samym zwiększając efektywność peelingu zastosowanego w pierwszym etapie.
Kolejna propozycja to dwuetapowy zabieg biostymulujący, czyli pobudzający naturalne zdolności regeneracyjne skóry. Sekretem skuteczności zabiegu REVIVE-TC3 jest połączenie składników keratolitycznych (działających na zrogowaciały naskórek), antyoksydacyjnych i nawilżających. To doskonała propozycja dla skóry z pierwszymi oznakami starzenia, niedotlenionej i poszarzałej.

Pierwszym krokiem jest powierzchowny peeling medyczny Med Peel. Unikalna mieszanka kwasów – TCA o stężeniu 12%, migdałowego i kojowego – delikatnie oddziałuje na rogową i ziarnistą warstwę naskórka. Kwas kojowy jest szczególnie doceniany za swoje właściwości rozjaśniające i depigmentację. Z kolei kwas TCA należy do najsilniejszych środków złuszczających. Razem widocznie niwelują przebarwienia i blizny powierzchniowe, wspomagają odnowę komórkową i przeciwdziałają efektom starzenia się skóry. W zależności od potrzeb kosmetolog może nałożyć jedną lub dwie warstwy kwasów. Jeżeli zdecydujesz się na mocniejsze działanie, pamiętaj o możliwym zaczerwienieniu i podrażnieniu skóry. Peeling medyczny od Retix.C nie wymaga neutralizacji, dlatego przed przejściem do drugiego etapu wystarczy przemyć twarz letnią wodą.

Po złuszczeniu martwego naskórka przychodzi czas na płynną maskę ze sproszkowaną witaminą C o stabilnej formie chemicznej. Substancję aktywną łączy się z kwasem ferulowy i hialuronowym. Wysokie stężenie witaminy C zapewnia natychmiastowy efekt rozświetlenia, napięcia i wyrównania kolorytu cery. Dodatkowo maska stymuluje syntezę kolagenu i wyraźnie ujędrnia.

Nasze zabiegi:

Obserwuj nas

© All Rights Reserved

Skin Care używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Jeśli nadal korzystasz z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dowiedz się więcej