RE:MODELING

RE:MODELING
STYMULATOR NOWEJ GENERACJI

Point Intense Modeling Method – cofnij czas i ciesz się zdrową, jędrną i młodą skórą
Zabieg Re:modeling PIM Method to rewolucyjna metoda odmładzania, w której na skórę działamy wielopoziomowo, sięgając do głębokich warstw skóry oraz tkanki podskórnej. Spektakularne rezultaty zabiegu dają fantastyczny efekt modelujący, przywracają elastyczność i napięcie. Gruntowny lifting, głęboki efekt wypełnienia i zdrowa, jędrna skóra.
W zabiegu wykorzystywany jest nieusieciowany hydrożel polimerowy o unikalnym składzie, który w kompleksowy sposób koryguje deficyty tkanek miękkich.

Re:modeling PIM Method – dla kogo?
Zabieg polecany jest wszystkim, którzy pragną odzyskać młody wygląd bez ingerencji chirurgicznej. Preparat doskonale sprawdza się u osób, u których skóra utraciła naturalną zdolność regeneracji, w przypadku płytkich i głębokich zmarszczek i bruzd. Ta nowoczesna metoda wolumetrii pomaga odzyskać piękny owal twarzy, likwiduje „obwisłą” skórę policzków, przywraca zarysowaną linię żuchwy i w wyraźny sposób odejmuje lat.

Point Intense Modeling Method to liczne zalety medycyny estetycznej w najbezpieczniejszym wydaniu:

 • Zwiększenie napięcia skóry
 • Odzyskanie wysokiego poziomu nawilżenia\
 • Zwiększenie poziomu jędrności skóry\
 • Zwiększenie syntezy kolagenu
 • Stymulacja autoregeneracji i odbudowy na poziomie komórkowym
 • Poprawa gęstości skóry

 

Spektakularne efekty bez użycia skalpela
Wybierz lepiej – widoczna różnica w stosunku do innych preparatów
Wykorzystywany w Re:modeling PIM Method preparat wyróżnia się na rynku produktów używanych w medycynie estetycznej, pozwalając osiągnąć znacznie lepsze rezultaty. Bogaty skład produktu nie tylko usuwa widoczne – już powstałe – zmiany, ale również stymuluje odbudowę skóry, zapobiegając pojawianiu się zmarszczek i ubytków skórnych w okresie działania substancji.
Rewolucyjny skład

Wiele stosowanych w medycynie estetycznej preparatów zawiera głównie kwas hialuronowy. W Re:modeling PIM Method obok organicznego kwasu hialuronowego znajdują się również intensywne stymulatory tkankowe. To dzięki nim skóra odzyskuje młodzieńczą jędrność, wysoki poziom nawilżenia, zdrowe napięcie i młody wygląd. Tkanki odzyskują zdolność autoregeneracji, zanikają ubytki związane z upływem lat. Zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu i poprawia się owal twarzy.

 • HA kwas hialuronowy – efekt ultra nawilżenia.
  Kwas hialuronowy to biopolimer, który występuje we wszystkich organizmach żywych. Odpowiada za wiązanie cząsteczek wody w skórze właściwej i jest bazowym składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry. Zawartość HA w skórze z wiekiem maleje. W rezultacie skóra traci nawilżenie, staje się wiotka i nabywa skłonności do powstawania zmarszczek. W medycynie estetycznej HA stosowany jest w wolumetrii do uzyskania efektu wypełnienia bruzd i zmarszczek.
  Wysoka zawartość kwasu hialuronowego w zabiegu Re:modeling PIM Method uzupełnia poziom nawilżenia, sięgając aż do najgłębszych warstw skóry właściwej. Bruzdy i zmarszczki zostają wygładzone, a skóra odzyskuje zdrową, gładką strukturę. W preparacie stosowany jest wysoce oczyszczony, bezpieczny hialuronian sodu pochodzenia niezwierzęcego.
 • L-prolina – lepsza synteza kolagenu.
  Kolagen to białko fibrylarne, które stanowi najważniejszy składnik substancji międzykomórkowej każdego żywego organizmu. Jest odpowiedzialny za wytrzymałość tkanek na rozciąganie. Proces syntezy kolagenu z upływem lat zwalnia, powodując spadek napięcia, elastyczności i jędrności skóry.
  L-prolina w zabiegu Re:modeling PIM Method stymuluje syntezę kolagenu, przywracając skórze naturalną zdolność regeneracji i odbudowując poziom sprężystości. Skóra staje się zdrowo napięta, elastyczna i jędrna.
 • Glycine – działanie przeciwzmarszczkowe.
  Glicyna to aminokwas endogenny, który występuje w każdym organizmie. Jest podstawowym budulcem aminokwasowym kolagenu. Wpływa na zdrowie włosów oraz skóry i ma działanie przeciwzmarszczkowe. Z upływem lat jej poziom maleje. Na skutek niedoborów glicyny skóra traci elastyczność, poziom napięcia oraz sprężystość. Staje się wiotka i pojawiają się na niej płytsze i głębsze zmarszczki.
  Glycine w Re:modeling PIM Method wspiera stymulację kolagenową, mając silne działanie przeciwzmarszczkowe, wygładzające, napinające i rewitalizujące. Skóra staje się gładsza, pozbawiona bruzd oraz zmarszczek i odzyskuje zdrowy poziom napięcia oraz elastyczność.
 • Biostymulant CaHA – intensywna rekonstrukcja skóry.
  Hydroksyapatyt wapnia jest naturalnie występującym składnikiem kości i zębów. To minerał, którego kluczową rolą jest budowa swego rodzaju rusztowania o właściwościach wiążących i wzmacniających. W medycynie estetycznej doceniany jest za silne działanie odbudowujące. Stosowany do wypełniania fałdów skóry, redukcji blizn, bruzd, wypełniania linii marionetek, zwiększania objętości tkankowej. Biostymulant CaHA w Re:modeling PIM Method wzmacnia zdolności rekonstrukcyjne w obrębie tkanek miękkich, stymuluje odbudowę warstw skóry odpowiedzialnych za jędrność i stymuluje odbudowę na poziomie komórkowym. Skóra staje się wygładzona, pozbawiona ubytków i zmarszczek, nabiera jędrności, elastyczności i naturalnych zdolności odbudowujących.

 

W Re:modeling PIM Method laboratoryjnie dobrane w odpowiednich proporcjach składniki zrewolucjonizowały dziedzinę medycyny estetycznej, umożliwiając głębokie, skuteczne działanie i spektakularnie odmładzające efekty, a wszystko to przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, sprawdzonych substancji i efektywnej metody aplikacji.
Nieinwazyjna metoda aplikacji Re:modeling PIM Method i pojemność, która pozwala na więcej!

Preparat został przez producenta zamknięty w sterylnych, jednorazowych ampułko-strzykawkach. Unikalna pojemność 2,5 ml – a nie 2,00 ml, jak ma to miejsce w większości tego typu substancji – każdej ampułki pozwala na wykonanie 1 punktu więcej po każdej ze stron. Dzięki temu efektywność zabiegu jest wyższa i bardziej skuteczna.
Re:modeling PIM Method opiera się na iniekcji na ograniczonym i ściśle wytyczonym obszarze. Mikrowkłucia wykonywane są w precyzyjnie wybranych punktach anatomicznych. Dzięki temu resorpcja preparatu zapewnia dotarcie substancji w obszary, w których może efektywnie działać na poziomie komórkowym.
Zabieg jest bezbolesny, bezpieczny i nie niesie ryzyka powikłań.

Napięta, gładka i młoda skóra – efektywność Re:modeling PIM Method
ZSeria obejmuje 3-4 zabiegów w odstępach co 2-3 miesiące. W obrębie jednego zabiegu wykonuje się 6-7 po każdej stronie. Preparat znajduje się w sterylnych ampułko-strzykawkach ze złączem Luer-Lock. Efekt spektakularnego odmłodzenia, wyraźnego zwiększenia napięcia, wygładzenia zmarszczek i bioregeneracji pojawia się stopniowo od pierwszej aplikacji preparatu, a jego pełne rezultaty widoczne są po około 2 miesiącach. Efekty utrzymują się średnio 1,5 roku. Po tym czasie zabieg może zostać powtórzony.

 

Wskazania Re:modeling PIM Method:

 • Brak nawilżenia skóry
 • Wiotkość skóry w obrębie twarzy, szyi, ramion, dekoltu czy dłoni
 • Zmniejszenie poziomu elastyczności skóry
 • Utrata konturu twarzy
 • Widoczne oznaki starzenia się skóry – zmarszczki, bruzdy

 

Przeciwwskazania Re:modeling PIM Method:

 • Aktywna choroba nowotworowa
 • Infekcje skórne
 • Aktywna opryszczka
 • Zaburzenia w obrębie układu krzepnięcia krwi i przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
 • Ciąża
 • Karmienie piersią
 • Nadwrażliwość na któryś ze składników preparatu

 

Obserwuj nas

© All Rights Reserved

Skin Care używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Jeśli nadal korzystasz z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dowiedz się więcej