Oczyszczanie wodorowe

W Skin Care pracujemy  na sprzęcie, który rzeczywiście wytwarza wodór! Większość dostępnych urządzeń na rynku polskim, jest pochodzenia Azjatyckiego i nie posiada elektrody generującej wodór.
Innowacyjne oczyszczanie wodorowe skóry to nowość w dziedzinie kosmetologii w zakresie pielęgnacji skóry twarzy. Zabieg oczyszczania wodorowego realizowany przy zastosowaniu specjalistycznego urządzenia polega na wprowadzeniu do wewnątrz skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Cząsteczki te doskonale oczyszczają komórki skóry oraz neutralizują tak zwane wolne rodniki znajdujące się na jej powierzchni. Dzięki zabiegom z wykorzystaniem technologii aktywnego wodoru skóra staje się głęboko nawilżona oraz wygładzona. Pory zostają dogłębnie oczyszczone, co wpływa na zmniejszenie problemów z powstawaniem zaskórników. Zmniejsza się również produkcja sebum, które w nadmiarze sprawia, że nasza skóra staje się tłusta.

W Skin Care w celu osiągnięcia najlepszych efektów łączymy oczyszczanie wodorowe z terapeutycznymi zabiegami marki Dermaquest. 

Rezultaty

Skuteczność terapii przeciwstarzeniowej w wydaniu wykorzystującym cząsteczki aktywnego wodoru jest imponująca. Każdorazowo wykonany zabieg poprawia kondycję i elastyczność skóry oraz dodaje jej blasku. Po wykonaniu zabiegu pielęgnacyjnego skóra staje się:

  • świeża
  • promienna
  • jednolita
  • oczyszczona
  • nawilżona

Przeciwskazania do zabiegów

Zabiegi oczyszczania wodorowego oraz hydrabrazji są całkowicie bezbolesne oraz bezinwazyjne, jednak istnieją pewne przeciwwskazania do ich wykonywania.

Są to: aktywny trądzik, nowotwory, choroby skóry, alergie, cukrzyca czy epilepsja.
Zabiegu nie powinno się również wykonywać u kobiet w okresie ciąży, czy karmienia piersią.